Kargo ve Teslimat

Sitemizden aldığınız her bir ürün garantimiz altındadır. Son Kullanma tarihinden 6 ay ve daha az kala olan ürünleri göndermiyoruz , aksi takdirde ücretsiz değişim yapılmaktadır.

 

Teslimat Süresi

Tüm ürünlerimiz stoklarımızda olup , hafta içi saat 15:00 ‘ a kadar , hafta sonu saat 11:00 a kadar olan siparişler aynı gün içerisinde Sürat Kargo ya teslim edilir . Diğer saatlerde siparişler bir sonraki işgününde kargoya verilir. Size ulaşması 1 ile 3 gün arasındadır.

 

Teslim aldığım ürün hasarlı geldi , ne yapmalıyım ?

Firmamızdan satın aldığınız her ürün garantimiz altındadır. En kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesi için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

Kargo Ücretini Kim Ödüyor ?

Sitemiz üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerinizde kargo ücretini alıcı ödemektedir. Kargo ücreti alan müşterimize aittir. Ancak , alışverişin 250 TL ve üzeri olması halinde kargo ücreti firmamıza aittir.

 

Diğer Notlar :

Kargo tarafından şahsınıza teslim edilecek ürünlerde hasarlı olup olmadığının kontrolü satın alan müşteriye aittir. Hasar tespit tutanağı olmayan hiçbir ürünle ilgili iade , cayma ya da değişim hizmeti verilmeyecektir. Bu bilgi doğrultusunda gerekli kontrolleri yapmayıp hasar tespit tutanağı olmadan teslim alınan sorunlu ürünler için iade ya da cayma hakkı kullanma talepleri reddedilecektir.

 

Kapıda ödeme hizmeti ile alınan 30 kg veya üzeri fazla ürünlerin apartman daire ya da bina katlarına taşıma hizmeti kargo tarafından verilmemektedir. Bu nedenle satın alınan ürünün taşıma hizmeti verilmemesi nedeniyle iade etme talepleri bu bilgi doğrultusunda geri çevrilecektir.

 

Ürünü Ne Zamana Kadar İade Edebilirim ?

Satın aldığınız herhangi bir ürünü anlaşmalı olunan kargo firması ile aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde tarafımıza iade edebilirsiniz.