CategoriesGenel

Bergama Gülen Süt Arı Ürünleri

Bergama Gülen Süt ailesi olarak yılların verdiği tecrübemiz ile siz saygıdeğer müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Her geçen gün sizlere verdiğimiz hizmet ile gelişerek büyümeye devam ediyoruz. Önceliğimiz her zaman için müşterilerimizin memnuniyetidir. 

Birçok doğal ürünümüz ile her müşterimizin damak tadına uygun ürünler üreterek her müşterimizi memnun etmeye özen gösteriyoruz. Süt ürünleri, arı ürünleri, zeytin ve zeytinyağı çeşitlerini sizlere en doğal şekilde sunmaya çalışıyoruz.

Arı Ürünleri

En doğal haliyle arı ürünlerini üretiyoruz. Bunlar; petek bal, polen, propolis ve süzme bal olmak üzere arı ürünleri mevcuttur.

Petek Bal Çeşitleri

2 adet petek balı çeşidimiz vardır. Bunlar; gülen karakovan petek balı ve gülen petekli bal olmak üzeredir. İki çeşit petekli balımız da doğal ve organik olarak oluşmaktadır. Köy tereyağı ile muhteşem bir lezzete ulaşmanızı sağlayacaktır. Petek balı tüketiminiz sağlığınız için de oldukça yararlı ve önemlidir. 

Polen Çeşitleri

1 adet polen çeşidimiz bulunmaktadır. Çeşidimiz ise gülen saf arı polenidir. Şifa deposu olarak da bilinen arı poleni antioksidan deposudur ve sağlığınız açısından tüketilmesi oldukça önemlidir. Vücuda enerji verir. Vitamin seviyesi düşük olan kişiler içinde kullanılması önerilen bir üründür. 

Propolis Çeşitleri 

2 adet propolis ve 1 adette bal, polen, propolis, arı sütü karışım çeşidimiz vardır. Propolislerimizin bir tanesi alkol bazlı diğeri ise su bazlıdır. Bağışıklık sisteminizi güçlendirir ve vücut direncinizin artmasına yardımcı olur. Vücudu hastalıklara karşı korur ve kolayca tüketilir. İçeceklere damlatılarak tüketilir.

Bal, polen, propolis ve arı sütü karışımı akışkan bir yapıya sahiptir. Fazlasıyla lezzetli ve faydalı bir ürünümüzdür. Protein ve vitamin açısından çok zengindir. Öksürük ve boğaz ağrıları yaşarken tüketilirse de öksürüğünüzü, boğaz ağrınızı azaltabilir.

Süzme Bal Çeşitleri 

4 adet süzme bal çeşidimiz bulunmaktadır. Bunlar; gülen Bergama çiçek balı, gülen kozak çam balı, Bergama çiçek balı ve kozak çam balı olmak üzere çeşitlerimiz mevcuttur. Hepsi katkısız ve tamamen doğal ürünlerdir. Kahvaltıların olmazsa olmazı baldır. Köy tereyağı ile birlikte son derece lezzetli ve faydalıdır. Eşsiz tatları ile her müşterimizin damak tadına uyacaktır ve sevilerek tüketilecektir. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twelve + nineteen =