CategoriesGenel

Bergama Gülen Süt Ürünleri Kapınızda

Süt ve süt ürünleri, sağlıklı yaşamanın en büyük destekleridir. Doğal ortamlarda organik özelliklerle üretilenler ise ayrıca sağlık deposu olarak bilinmektedir.

Bergama Gülen Süt Ve  Ürünleri Pazarı 

Bergama gülen süt tesislerinde üretilen ürünler tüm dünyaya güvenle gönderilebilmektedir. Bergama tulum peyniri, Ezine peyniri doğal ortamlarından yetişen hayvanlardan alınan sütlerden yapılmaktadır. Tulum peynir özel lezzetiyle sevenlerinin vazgeçilmezidir. Ayvalık peyniri acılı, çörek otlu ve kekikli çeşitleriyle satışa sunulmuştur. Her biri doyumsuz tadıyla sofraları süslemektedir. Kaşar peyniri çeşitleri kendi aralarında vazgeçilmez ürünlerdir. Kars kaşarı yılların tercihi olarak devam etmektedir. Göbek kaşar sevenler hiçbir şeye değişmezler lezzetlerini, lor peyniri az yağlı ve yüksek kalsiyum deposudur.

Bergama Gülen Süt Ürünleri

Gülen süt tesislerinde üretilerek güvenle satışa sunulan yüksek kalite ürünlerden mutlaka tatmanız gerekmektedir. Çökelek peyniri özel üretim şekliyle kullanıcıları için doyumsuzdur. Köy tereyağı tadı ve kokusuyla damaklarınızı şenlendirecektir. Afyon tereyağı kokusuz, kendine has lezzetiyle mükemmel bir üründür. Mumbar tereyağı özel sunum şekliyle satışta bulunmaktadır. Yöresel peynir tatlarından vazgeçemeyeceksiniz.  Mandıra tereyağı yemeklerinizin nefasetini yükseltecek, kahvaltılarınızda fark yaratacaktır. Doğal peynir özel üretim ürünleridir. Doğal bal bol oksijen deposu ormanlarda üretilmekte, süzme bal olarak da sunulabilmektedir.  Arı ürünleri her yaştan insan için bağışıklık sistemini güçlendirmektedir. Petek bal ve propolis mutlaka tüketilmesi gerekmektedir.

Bergama Gülen Süt  Üretimleri

Doğanın en güzel mucizesidir zeytin, uzun ömürlü ağaçlarından sabırla toplanan zeytinler çeşitli tekniklerle doyumsuz lezzetlere kavuşturulmaktadır. Bazen doğal zeytinyağı olarak girer mutfaklara bazen kahvaltı zenginliği olarak görülmektedir. Yeşil zeytin sevenler her çeşidini ayrı sevmektedir. Kırma zeytin müptelalarının gözdesidir. Dolma zeytin görselliğiyle gönülleri kazanmaktadır.  Siyah zeytin damaklara ziyafettir. Tahtını kimselere bırakmaz, Gemlik zeytini ayrı bir ziyafettir. Sele zeytini özel dokusu ve lezzetiyle sofralardaki yerini kaptırmadan üstünlüğüne devam eder.

Çizik yeşil zeytin sevenlerinin gözdesidir. Biberli zeytin kahvaltı sofralarının hamur işlerinizin en güzel süsü olarak görülmektedir. Zeytinyağı sağlık ve yaşam kaynağıdır. Ege zeytinyağı doğa mucizesi olarak yılların sağlık kaynağıdır. Ege zeytini özel harman hasatlarından elde edilerek satışa sunulmaktadır. Kaliteli zeytinyağı tadı kokusuyla tercih ürünüdür. Kaliteli peynir kullanıcı damak zevkine hitap ederek vazgeçilmez olmaktadır. Bergamagulensut.com.tr/ adresinden kolayca satın alabilir özel indirim ve kargodan yararlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 − 1 =