CategoriesGenel

Bergama Gülen Süt Ürünleri

İzmir’in Bergama ilçesinde Bergama Gülen Süt ailemize ait bir şubemiz vardır. Bunun yanı sıra internet sitemizden de müşterilerimize geniş ürün kategorimiz ile hizmet vermekteyiz. Süt ürünleri, arı ürünleri, zeytin ve zeytinyağları satışımız mevcuttur. Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaşımımız vardır.

Zeytinler

İki çeşit siyah zeytinimiz vardır. Biri Bergama az tuzlu sele siyah zeytin diğeri ise Gemlik taş baskı siyah zeytindir. İkisi de az tuzlu ve lezzetli zeytinlerdir. Gemlik taş baskı siyah zeytinin raf ömrü daha uzundur. 

Üç çeşit yeşil zeytinimiz vardır. Bunlar; Bergama çizik yeşil zeytin, Bergama taş kırma yeşil zeytin ve biberli dolma yeşil zeytindir. Bergama çizik yeşil zeytin diğer adıyla kırma zeytindir ve oldukça lezzetlidir. Bergama taş kırma yeşil zeytin ise iridir ama çekirdeği küçüktür. Biberli dolma yeşil zeytin ise çoğunlukla kahvaltılarda ama bunun yanı sıra salata ve mezelerde de kullanılan lezzetli bir zeytindir. 

Zeytinyağı

Bergama natürel sızma zeytinyağı kaliteli, katkısız ve doğaldır. Sızma yöntemi ile üretilmiştir. Salata ve yemekleriniz Bergama natürel sızma zeytinyağı ile çok daha lezzetli olacaktır.

Arı Ürünleri

İki çeşit petek balımız vardır. Biri karakovan petekli bal diğeri ise petekli baldır. Petekli balımız Bergama’da bulunan Kozak Yaylasında elde edilir. İkisi de hakiki ve doğal yollarla üretilen ballardır. 

Dört çeşit süzme balımız vardır. Bunlar; gülen Bergama çiçek balı, gülen kozak çam balı, İzmir Arıcılar Birliği Bergama çiçek balı ve İzmir Arıcılar Birliği kozak çam balıdır. Kozak süzme çam balımız da çam özü aroması vardır. Kendine has bir kokusu ve tadı vardır. Diğer ballara göre daha uzun ömürlüdür. Dört çeşit balımız da doğal yollarla elde edilmektedir. 

Saf arı poleni oldukça vitamin içeren ve bağışıklık güçlendiricidir. Doğal yollarla elde edilmiş bir mineral deposudur. Alkol bazlı ve su bazlı propolis de doğal yollarla elde edilmiştir. Düzenli kullanıldığında vücut direncini arttırarak bağışıklığı güçlendirir. Bal, polen, propolis ve arı sütü karışımının ise öksürük ve boğaz ağrılarını geçirici bir özelliği vardır. Zeytinin, zeytinyağının ve arı ürünlerinin uygun fiyata kalitelisi Bergama Gülen Süt’ten alınır. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventeen − eleven =