CategoriesGenel

Bergama Gülen Süt Markası’nın Ürünleri

bergamagulensut.com.tr sitesi üzerinden pek çok ürün seçeneğine, lezzet, kalite ve uygun fiyat avantajlarıyla sahip olabilirsiniz. Tamamen doğal bir şekilde üretilen süt ürünleri, sağlık açısından gerekli tüm testlerden geçmiştir.

Bergama Gülen Süt Peynir & Tereyağı Çeşitleri

Birçok farklı tat ve kıvamdaki peynir ve tereyağlarını soframıza sunan Bergama Gülen Süt ürünlerini birlikte tanıyalım.

Bergama Gülen Süt peynirleri, organik maya kullanılarak doğal özellikte üretilirler. Bolca protein içerdiğinden, son derece doyurucu ve besleyici olmakla birlikte tok tutma konusunda da yardımcıdırlar. Ayvalık sepet peyniri sade olarak üretildiği gibi acılı, çörek otlu, kekikli olarak da çeşitlendirilmiştir.

Tulum peyniri de aynı şekilde farklı tatlarda üretilmektedir. Bergama Az Tuzlu Tulum Peyniri, Bergama Az Tuzlu Tulum Lor, Kozak Yayla Tulum Peyniri, Bergama Sert İnek Tulum Peyniri ve Bergama Koyun Tulum Peyniri olarak çeşitlendirilmiştir. Bunun yanında Örgü,  Çeçil ve Beyaz peynir çeşitleri de mevcuttur.

Bergama Gülen Süt markası tereyağı üzerine de üretim yapmaktadır. Afyon Mumbar Tereyağı, Bergama Geleneksel Köy Tereyağı, Bergama Mandıra Tereyağı ve Manda Karışık Tereyağı seçenekleri mevcuttur.

Zeytin Ve Zeytinyağı Çeşitleri

Bergama Gülen Süt markası zeytin konusunda Bergama Az Tuzlu Siyah Sele Zeytin, Gemlik Taş Baskı Siyah Zeytin, Bergama Çizik Yeşil Zeytin, Bergama Taş Kırma Yeşil Zeytin ve Biberli Dolma Yeşil Zeytin gibi seçenekler sunuyor. Bergama Natürel Sızma Zeytinyağı ise 1 litrelik ve 5 litrelik olarak satışa sunulmaktadır. Bu zeytinyağları da diğer ürünler gibi doğal ve kalitelidir.

Bal & Propolis

Bergama Gülen Süt markası süt ürünlerinin  yanında Arı Ürünleri de üretmektedir. Bal üretimi konusunda petekli peteksiz olarak üretim yapmaktadır.  Gülen Karakovan Petekli Bal ve Gülen Petekli Bal, petek ile birlikte satılır. Gülen Bergama Çiçek Balı, İzmir Arıcılar Birliği Çiçek Balı, Gülen Kozak Çam Balı ve  İzmir Arıcılar Birliği Kozak Çam Balı olarak farklı seçenekler mevcuttur.

Alkol bazlı ve su bazlı propolislerin yanında polen satışı da markanın dâhilindedir. Bunun yanında yine İzmir Arıcılar Birliği adı altında Bal, Polen, Propolis ve Arı Sütü karışımı bir ürün de satışta bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 − two =