CategoriesGenel

Bergama Gülen Süt Ürünleri

Ülkemizde çok sayıda doğal kahvaltılık ürün çeşidi bulunmaktadır. Bu ürün çeşitliliği ile çok sağlıklı sofralar hazırlanmaktadır. Bu sofralara Bergama Süt Ürünleri de çok kez misafir olmuştur. Sevilen ve ilgi duyulan Bergama Gülen Süt, çok sağlıklı ve doğaldır.

Bergama Taş Kırma Yeşil Zeytini

Kahvaltı sofralarının değişmez ürünlerinden birisi çeşitleri ile zeytindir. Bu yüzden, hemen hemen bütün evlerde zeytin bulunur. Doğal bir ortam içinde üretiliyor olan Bergama taş kırma zeytin ise herkesin çok seveceği türden bir zeytindir. Bu zeytinin tadı ve kokusu oldukça güzeldir.

Bergama Taş Kırma Yeşil Zeytin Özellikleri

Bergama taş kırma yeşil zeytini, oldukça tercih edilen bir yeşil zeytin türüdür. Bu zeytinin üretim aşaması epey doğal bir şekilde yapılmaktadır. Sofrasına doğal bir zeytin türü eklemek isteyen kişiler için bu zeytin son derece idealdir.

Sert Klasik Beyaz Peynir

Beyaz peynir, oldukça ilgi çekmekte olan ve birçok kişinin de sofrasından eksik etmediği bir peynir türüdür. Sabah kahvaltısına da ekstra lezzet katacak bir peynir arayanlar için Gülen Süt Ürünleri, sert klasik beyaz peynir üretmiştir. Beyaz peynirin türleri arasında en çok ilgi çekeni de sert beyaz peynir olarak bilinir. Bunun nedeni ise bu peynirin lezzetli yapısıdır. 

Sert Klasik Beyaz Peynirin Özellikleri

-Sert klasik beyaz peynir, doğal bir ortamın içinde üretilerek insanların sofrasına ulaştırılır. Bu peynir, Bergama’da tesislerde üretilmektedir. 
-Sert beyaz gevşek bir yapısı yoktur. Ayrıca bu peynir türünün yapımında inek sütü kullanılmaktadır. Kullanılan inek sütü, günlük ve taze süttür.
-Sert beyaz peynirin sahip olduğu rengi ve tadı doğal şartlarda üretildiğinin kanıtıdır. 

Bergama Gülen Süt Organik Propolis

İzmir, Bergama yöresi çam ormanları, doğası ve de yöresel olan sağlıklı besinleri ile ünlüdür. Bergama Gülen Süt ürünleri içinde; süt, süt ürünleri, zeytin, zeytinyağının yanında alkol ve su bazlı olan damla propolis çeşitleri de yer alır. Propolisin bütün faydalarını organik bir şekilde sunan Bergama Gülen Süt, katkısız ve doğal olan ürünleriyle ön plana çıkar. Su bazlı damla propolis, su ve süt gibi sıvılara karıştırılarak yahut ekmek üzerine damlatılarak; gün içinde 15 ila 20 damla şeklinde tüketilebilir. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 + fourteen =