CategoriesGenel

Bergama Gülen Süt Memnuniyet Politikası

Bergama Gülsen Süt ailesi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Birçok ürün çeşidimiz ile uygun fiyata kaliteli ürünler üreterek sizleri memnun etmek için çalışıyoruz.

Ürün kategorimizde arı ürünleri, süt ürünleri, zeytin ve zeytinyağı gibi doğal ürünler bulunmaktadır. 

Süt Ürünleri

Süt ürünleri kategorimizde beyaz, kaşar, tulum ve yöresel peynirler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra lor ve çökelek çeşitlerimiz de mevcuttur. Yine bu kategoride bulunan tereyağ çeşitlerini de peynirlerimizle beraber satışa sunmaktayız. 

Beyaz Peynirler

Beyaz peynir kategorisinde 4 çeşit beyaz peynirimiz bulunmaktadır. Bunlar; lüks karışık, sert klasik, sert koyun ve yumuşak beyaz peynir olarak ayrılmaktadır. 

Kaşar Peynirler

Kaşar peynir kategorisinde 2 çeşit kaşar peynirimiz bulunmaktadır. Bunlar; eski göbek ve eski kaşar peyniri olarak ayrılmaktadır. 

Lor ve Çökelekler

Lor ve çökelekler kategorisinde 2 çeşit ürün bulunmaktadır. Bunlar; Bergama az tuzlu tulum ve biberli lor olmak üzere ayrılmaktadır. 

Tulum Peynirler

Tulum peynir kategorisinde 10 çeşit ürün bulunmaktadır. Bunlar; ayvalık acılı sepet, ayvalık çörek otlu sepet, Ayvalık kekikli sepet, Ayvalık sepet, Bergama az tuzlu tulum, Bergama koyun tulum, Bergama özel keçi, Bergama sert inek tulum, ivrindi kelle koyun, kozak yayla tulum peyniri olarak ayrılmaktadır. 

Yöresel Peynirler

Yöresel peynirler kategorisinde 2 çeşit ürün bulunmaktadır. Bunlar; çeçil peyniri ve örgü peyniridir. 

Tereyağları

Tereyağları kategorisinde 4 çeşit tereyağı bulunmaktadır. Bunlar; manda karışık, Bergama geleneksel köy, Bergama mandıra ve afyon mumbar tereyağı olmak üzere ayrılmaktadır. 

Zeytinyağı & Zeytinler

Zeytinyağ kategorisinde zeytinyağı, yeşil ve siyah zeytin çeşitleri bulunmaktadır. 

Zeytinyağı

Zeytinyağı kategorisinde 1 çeşit zeytinyağı bulunmaktadır. Bunlar; Bergama naturel sızma zeytinyağıdır. 

Yeşil Zeytinler

Yeşil zeytin kategorisinde 3 adet yeşil zeytin bulunmaktadır. Bunlar; Bergama çizik, Bergama taş kırma ve biberli dolma yeşil zeytin olmak üzere ayrılmaktadır. 

Siyah Zeytinler

Siyah zeytin kategorisinde 2 adet siyah zeytin bulunmaktadır. Bunlar; Bergama az tuzlu sele ve Gemlik taş baskı siyah zeytin olmak üzere ayrılmaktadır. 

Ürünlerimiz son derece kaliteli ve doğal olarak üretilmektedir. Ürünlerin içerisinde katkı maddesi vb ürünler kullanılmamaktadır. Uygun fiyata doğal ve kaliteli ürünleri sizlerin beğenisine sunmaktayız. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × 5 =